5. C turnir

Začetek turnirja: 10.10.2020 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 09.10.2020 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem kvalifikacijskih skupin z izločilno skupino najboljših osem
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci III. lige in mladinci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Rok Vidmar Biljard klub Direkt
2. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
3. Anže Kovačič Biljard klub Direkt
3. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
5. Luka Hodnik Biljard klub Gomes
5. Luka Zorman Biljard klub Direkt
5. Maks Benko Biljard klub Direkt
5. Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana
9. David Gradišnik Biljard klub Direkt
9. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
9. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
9. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
13. Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
13. Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
13. Dejan Arnavtovič Biljard klub Break

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Dejan Arnavtovič Biljard klub Break
2 Alex Kovačec Biljard klub Devetka Maribor
3 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
4 Maks Benko Biljard klub Direkt
5 David Gradišnik Biljard klub Direkt
6 Anže Kovačič Biljard klub Direkt
7 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
8 Rok Vidmar Biljard klub Direkt
9 Luka Zorman Biljard klub Direkt
10 Aljoša Hodnik Biljard klub Gomes
11 Luka Hodnik Biljard klub Gomes
12 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
13 Stane Jelačin Klub biljardistov Ljubljana
14 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
15 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4405
Mitja Gradišnik
3540
Klemen Gradišnik
2845
Jurij Potočnik
2465
Simon Tomažič
1955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
760
Sašo Mežek
640
Rok Količ
630
Domen Šinkovec
440
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1330
Blaž Rus
1135
Maks Benko
860
Branislav Rojko
855
Samir Mahmutović
680
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1720
Ivan Kretov
1670
Blaž Rus
1590
David Gradišnik
1425
Maks Benko
1195
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije