5. C turnir

Začetek turnirja: 08.04.2023 ob 10:00
Tip turnirja C turnir
Disciplina desetka
Lokacija
Rok za prijavo 07.04.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci III. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Natalija Golob Biljard klub Osmica
2. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
3. Marko Hočevar Biljard klub Direkt
3. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
5. Bian Dujić Biljard klub Celje
5. David Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Jan Drame Biljard klub Celje
5. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
9. Blaž Rauter Biljard klub Direkt
9. Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
9. Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
9. Peter Drame Biljard klub Celje
13. Boris Doberšek Biljard klub Direkt
13. Dino Nadarević Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Jan Drame Biljard klub Celje
2 Peter Drame Biljard klub Celje
3 Bian Dujić Biljard klub Celje
4 Boris Doberšek Biljard klub Direkt
5 Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Marko Hočevar Biljard klub Direkt
8 Dino Nadarević Biljard klub Direkt
9 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
10 Blaž Rauter Biljard klub Direkt
11 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
12 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
13 Dejan Arnavtovič Biljard klub Osmica
14 Natalija Golob Biljard klub Osmica
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Roberto Bartol
950
Matjaž Erčulj
680
Maj Badovinac
485
Maks Benko
485
Aleš Mandič
345
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
300
Svit Pavlinjek
210
Maja Globočnik
145
Matej Brajkovič
145
Bor Vrščaj
100
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Peter Drame
500
Marko Hočevar
335
Aleksander Mavrič
225
Tomaž Varvaris
225
Aleš Rutar
180
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Tristan Šulek
500
Maj Badovinac
335
David Gradišnik
225
Svit Pavlinjek
225
Blaž Rus
150
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije