6. A turnir

Začetek turnirja: 17.06.2023 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 16.06.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaza z izlocilno skupino najboljsih
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
3. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
3. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
5. Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
5. Bojan Uljan BK Bistrc
5. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
5. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
9. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
9. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
13. David Gradišnik Biljard klub Direkt
13. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
13. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
13. Simon Tomažič BK Bistrc
17. Goran Delić Biljard klub Direkt
17. Gorazd Žužek BK Bistrc
17. Luka Jerina Biljard klub Direkt
17. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
2 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
3 Maks Benko Biljard klub Direkt
4 Goran Delić Biljard klub Direkt
5 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
6 David Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Luka Jerina Biljard klub Direkt
9 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
10 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
11 Robert Rednak Biljard klub Direkt
12 Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
13 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
14 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
15 Simon Tomažič BK Bistrc
16 Bojan Uljan BK Bistrc
17 Gorazd Žužek BK Bistrc
18 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
19 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
20 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
3755
Matjaž Erčulj
2710
Maj Badovinac
2415
Miha Vičič Šnajdar
2375
Boštjan Satler
2355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleš Mandič
1140
Svit Pavlinjek
935
Aleksander Raišič
930
Miha Zajc
615
Matjaž Kozamernik
535
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1270
Peter Drame
1260
Tomaž Varvaris
1110
Andrej Hribljan
855
Stane Jelačin
665
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
1935
Svit Pavlinjek
1570
Tristan Šulek
1415
David Gradišnik
1230
Blaž Rus
955
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije