6. B turnir

Začetek turnirja: 02.11.2019 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub 9 Maribor
Rok za prijavo 01.11.2019 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojne eliminacije z izločino skupino najboljših 16/8
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci BZS
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Blaž Kolenc
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Boštjan Obid BK Bistrc
2. Bojan Uljan BK Bistrc
3. Robert Filipič Biljard klub Gomes
3. Tomas Hercog Biljard klub Gomes
5. Matic Grabnar Biljard klub Direkt
5. Mitja Kragelj BK Bistrc
5. Simon Tomažič BK Bistrc
5. Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
9. Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
9. Branislav Rojko Biljard klub Devetka Maribor
9. Jan Ivanušič Biljard klub Pipipool.com
9. Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
13. Blaž Rus Biljard klub Direkt
13. David Gradišnik Biljard klub Direkt
13. Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
13. Janez Habjanič Biljard klub Pipipool.com

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Vladimir Mikek Biljard klub Devetka Maribor
2 Branislav Rojko Biljard klub Devetka Maribor
3 Matic Grabnar Biljard klub Direkt
4 David Gradišnik Biljard klub Direkt
5 Blaž Rus Biljard klub Direkt
6 Boštjan Pemič Biljard klub Franky's pub
7 Robert Filipič Biljard klub Gomes
8 Tomas Hercog Biljard klub Gomes
9 Janez Habjanič Biljard klub Pipipool.com
10 Jan Ivanušič Biljard klub Pipipool.com
11 Mitja Kragelj BK Bistrc
12 Boštjan Obid BK Bistrc
13 Simon Tomažič BK Bistrc
14 Bojan Uljan BK Bistrc
15 Denis Jasnič Klub biljardistov Ljubljana
16 Marjan Bratič Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
2625
Mitja Gradišnik
2100
Klemen Gradišnik
2010
Jurij Potočnik
1655
Ana Gradišnik
1405
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
620
Kristijan Nikl
615
Domen Šinkovec
410
Sašo Mežek
400
Peter Fijavž
360
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1075
Blaž Rus
880
Samir Mahmutović
680
Iulian-Anatol Ermalai
610
Luka Zorman
495
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije