6. B turnir

Začetek turnirja: 13.05.2023 ob 10:00
Tip turnirja B turnir
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 12.05.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
2. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
3. Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
3. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
5. Beno Messner Biljard klub Gomes
5. Goran Delić Biljard klub Direkt
5. Gorazd Žužek BK Bistrc
5. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. David Slaček Biljard klub Gomes
9. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
9. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
9. Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
9. Mark Metelko Biljard klub Direkt
9. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9. Natalija Golob Biljard klub Osmica
9. Peter Fijavž Biljard klub Celje
17. Blaž Bižal Biljard klub Osmica
17. Blaž Rauter Biljard klub Direkt
17. Boštjan Obid BK Bistrc
17. Oleg Birgmajer Klub biljardistov Ljubljana
17. Peter Drame Biljard klub Celje
17. Rok Količ Biljard klub Direkt
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
17. Vuk Strugar Biljard klub Direkt
25. Branislav Rojko Biljard klub Gomes
25. Dino Nadarević Biljard klub Direkt
25. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
25. Marko Hočevar Biljard klub Direkt

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Peter Drame Biljard klub Celje
2 Peter Fijavž Biljard klub Celje
3 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
4 Goran Delić Biljard klub Direkt
5 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
6 Marko Hočevar Biljard klub Direkt
7 Rok Količ Biljard klub Direkt
8 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9 Mark Metelko Biljard klub Direkt
10 Dino Nadarević Biljard klub Direkt
11 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
12 Blaž Rauter Biljard klub Direkt
13 Robert Rednak Biljard klub Direkt
14 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
15 Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
16 Beno Messner Biljard klub Gomes
17 Branislav Rojko Biljard klub Gomes
18 David Slaček Biljard klub Gomes
19 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
20 Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
21 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
22 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
23 Blaž Bižal Biljard klub Osmica
24 Natalija Golob Biljard klub Osmica
25 Boštjan Obid BK Bistrc
26 Gorazd Žužek BK Bistrc
27 Oleg Birgmajer Klub biljardistov Ljubljana
28 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije