6. B turnir
Začetek turnirja: |
13.05.2023 ob 10:00 |
Tip turnirja |
B turnir |
Disciplina |
mednarodna osmica |
Lokacija |
Biljard klub Ljubljana |
Rok za prijavo |
12.05.2023 do 12:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje |
Prijavnina |
|
Kako se prijaviti |
Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
|
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
|
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
2.
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
3.
|
Aleš Kokalj
|
Biljard klub Gomes
|
3.
|
Tristan Šulek
|
Biljard klub Ljubljana
|
5.
|
Beno Messner
|
Biljard klub Gomes
|
5.
|
Goran Delić
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Gorazd Žužek
|
BK Bistrc
|
5.
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
David Slaček
|
Biljard klub Gomes
|
9.
|
Francesca Garlatti
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Klemen Šorak
|
Zavod Advantis Premium
|
9.
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
9.
|
Mark Metelko
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Natalija Golob
|
Biljard klub Osmica
|
9.
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Celje
|
17.
|
Blaž Bižal
|
Biljard klub Osmica
|
17.
|
Blaž Rauter
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
17.
|
Oleg Birgmajer
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
17.
|
Peter Drame
|
Biljard klub Celje
|
17.
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
17.
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Branislav Rojko
|
Biljard klub Gomes
|
25.
|
Dino Nadarević
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
25.
|
Marko Hočevar
|
Biljard klub Direkt
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
Peter Drame
|
Biljard klub Celje
|
2
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Celje
|
3
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
4
|
Goran Delić
|
Biljard klub Direkt
|
5
|
Francesca Garlatti
|
Biljard klub Direkt
|
6
|
Marko Hočevar
|
Biljard klub Direkt
|
7
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Mark Metelko
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Dino Nadarević
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
12
|
Blaž Rauter
|
Biljard klub Direkt
|
13
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
14
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
15
|
Aleš Kokalj
|
Biljard klub Gomes
|
16
|
Beno Messner
|
Biljard klub Gomes
|
17
|
Branislav Rojko
|
Biljard klub Gomes
|
18
|
David Slaček
|
Biljard klub Gomes
|
19
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
20
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
21
|
Tristan Šulek
|
Biljard klub Ljubljana
|
22
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
23
|
Blaž Bižal
|
Biljard klub Osmica
|
24
|
Natalija Golob
|
Biljard klub Osmica
|
25
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
26
|
Gorazd Žužek
|
BK Bistrc
|
27
|
Oleg Birgmajer
|
Klub biljardistov Ljubljana
|
28
|
Klemen Šorak
|
Zavod Advantis Premium
|