7. A turnir

Začetek turnirja: 30.09.2023 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina desetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 29.09.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
2. Maks Benko Biljard klub Direkt
3. Bojan Uljan BK Bistrc
3. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Giuliano Bordignon Biljard klub Direkt
5. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
5. Robert Rednak Biljard klub Direkt
9. Boštjan Obid BK Bistrc
9. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
9. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
13. David Gradišnik Biljard klub Direkt
13. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
13. Vuk Strugar Biljard klub Direkt
17. Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
17. Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
17. Jari Baci Biljard klub Direkt
17. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
17. Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
17. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
17. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
2 Jari Baci Biljard klub Direkt
3 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
4 Maks Benko Biljard klub Direkt
5 Giuliano Bordignon Biljard klub Direkt
6 Francesca Garlatti Biljard klub Direkt
7 David Gradišnik Biljard klub Direkt
8 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
9 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
10 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
11 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
12 Robert Rednak Biljard klub Direkt
13 Vuk Strugar Biljard klub Direkt
14 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
15 Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
16 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
17 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
18 Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
19 Boštjan Obid BK Bistrc
20 Simon Tomažič BK Bistrc
21 Bojan Uljan BK Bistrc
22 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
23 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
3020
Roberto Bartol
2150
Matjaž Erčulj
1900
Maj Badovinac
1745
Boštjan Satler
1195
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleš Mandič
840
Svit Pavlinjek
835
Aleksander Raišič
830
Miha Zajc
470
Aleš Pečečnik
465
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1270
Peter Drame
1260
Tomaž Varvaris
1110
Andrej Hribljan
855
Stane Jelačin
665
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Svit Pavlinjek
1080
Maj Badovinac
835
David Gradišnik
740
Tristan Šulek
680
Blaž Rus
630
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije