7. B turnir
Začetek turnirja: |
23.09.2023 ob 10:00 |
Tip turnirja |
B turnir |
Disciplina |
desetka |
Lokacija |
Biljard klub Direkt |
Rok za prijavo |
22.09.2023 do 12:00h |
Sistem tekmovanja |
Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših |
Pravica do nastopa |
Vsi licencirani tekmovalci II. lige in nižje |
Prijavnina |
|
Kako se prijaviti |
Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade |
|
Št. nastopajočih |
|
Vodja turnirja |
|
Pomočnik vodje |
|
Predstavnik organizatorja |
|
Glavni sodnik |
|
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev |
Ime |
Klub |
1.
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Pik Celje
|
2.
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|
3.
|
Kristijan Nikl
|
Biljard klub Direkt
|
3.
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Aleš Kokalj
|
Biljard klub Gomes
|
5.
|
David Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
5.
|
Joško Kuhelj
|
Biljard klub Hipodrom
|
5.
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Jožef Gatej
|
Biljard klub Gomes
|
9.
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
9.
|
Tristan Šulek
|
Biljard klub Ljubljana
|
9.
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
13.
|
Janez Lavrič
|
Biljard klub Pik Celje
|
13.
|
Martin Lampret
|
Biljard klub Pik Celje
|
13.
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
13.
|
Natalija Golob
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Bian Dujić
|
Biljard klub Pik Celje
|
17.
|
Blaž Rauter
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Maja Globočnik
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
17.
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
17.
|
Marko Hočevar
|
Biljard klub Direkt
|
17.
|
Peter Drame
|
Biljard klub Pik Celje
|
17.
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Blaž Rus
|
Biljard klub Direkt
|
25.
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
Seznam prijavljenih
Pozicija |
Ime |
Klub |
1
|
Maj Badovinac
|
Biljard klub Direkt
|
2
|
Maja Globočnik
|
Biljard klub Direkt
|
3
|
Natalija Golob
|
Biljard klub Direkt
|
4
|
David Gradišnik
|
Biljard klub Direkt
|
5
|
Marko Hočevar
|
Biljard klub Direkt
|
6
|
Rok Količ
|
Biljard klub Direkt
|
7
|
Matjaž Kozamernik
|
Biljard klub Direkt
|
8
|
Kristijan Nikl
|
Biljard klub Direkt
|
9
|
Svit Pavlinjek
|
Biljard klub Direkt
|
10
|
Blaž Rauter
|
Biljard klub Direkt
|
11
|
Robert Rednak
|
Biljard klub Direkt
|
12
|
Blaž Rus
|
Biljard klub Direkt
|
13
|
Vuk Strugar
|
Biljard klub Direkt
|
14
|
Jožef Gatej
|
Biljard klub Gomes
|
15
|
Aleš Kokalj
|
Biljard klub Gomes
|
16
|
Joško Kuhelj
|
Biljard klub Hipodrom
|
17
|
Marjan Bratič
|
Biljard klub Ljubljana
|
18
|
Marjan Lesar
|
Biljard klub Ljubljana
|
19
|
Tristan Šulek
|
Biljard klub Ljubljana
|
20
|
Tomaž Varvaris
|
Biljard klub Ljubljana
|
21
|
Peter Drame
|
Biljard klub Pik Celje
|
22
|
Bian Dujić
|
Biljard klub Pik Celje
|
23
|
Peter Fijavž
|
Biljard klub Pik Celje
|
24
|
Martin Lampret
|
Biljard klub Pik Celje
|
25
|
Janez Lavrič
|
Biljard klub Pik Celje
|
26
|
Boštjan Obid
|
BK Bistrc
|