8. A turnir

Začetek turnirja: 05.11.2023 ob 10:00
Tip turnirja A turnir
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 04.11.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja
Pravica do nastopa
Prijavnina
Kako se prijaviti
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
2. Maks Benko Biljard klub Direkt
3. Boštjan Obid BK Bistrc
3. Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
5. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
5. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
5. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
9. David Gradišnik Biljard klub Direkt
9. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
9. Rok Količ Biljard klub Direkt
9. Simon Tomažič BK Bistrc
13. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
13. Maja Globočnik Biljard klub Direkt
13. Mark Metelko Biljard klub Direkt
13. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
17. Blaž Rauter Biljard klub Direkt
17. Blaž Rus Biljard klub Direkt
17. Bojan Uljan BK Bistrc
17. Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
17. Natalija Golob Biljard klub Direkt
17. Peter Drame Biljard klub Pik Celje

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
2 Maks Benko Biljard klub Direkt
3 Maja Globočnik Biljard klub Direkt
4 Natalija Golob Biljard klub Direkt
5 David Gradišnik Biljard klub Direkt
6 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
7 Rok Količ Biljard klub Direkt
8 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9 Mark Metelko Biljard klub Direkt
10 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
11 Blaž Rauter Biljard klub Direkt
12 Blaž Rus Biljard klub Direkt
13 Kristijan Gavez Biljard klub Gomes
14 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
15 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
16 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
17 Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
18 Boštjan Obid BK Bistrc
19 Simon Tomažič BK Bistrc
20 Bojan Uljan BK Bistrc
21 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
22 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
3755
Matjaž Erčulj
2710
Maj Badovinac
2415
Miha Vičič Šnajdar
2375
Boštjan Satler
2355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleš Mandič
1140
Svit Pavlinjek
935
Aleksander Raišič
930
Miha Zajc
615
Matjaž Kozamernik
535
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1270
Peter Drame
1260
Tomaž Varvaris
1110
Andrej Hribljan
855
Stane Jelačin
665
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
1935
Svit Pavlinjek
1570
Tristan Šulek
1415
David Gradišnik
1230
Blaž Rus
955
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije