Državno prvenstvo v desetki - mladinci
Začetek turnirja: | 28.03.2021 ob 10:00 |
Tip turnirja | Državno prvenstvo |
Disciplina | desetka |
Lokacija | Biljard klub Ljubljana |
Rok za prijavo | 26.03.2021 do 12:00h |
Sistem tekmovanja | Sistem skupini z izločilno skupino najboljših štiri (4). |
Pravica do nastopa | Vsi licencirani mladinci U-19 |
Prijavnina | |
Kako se prijaviti | Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si |
Nagrade | |
Št. nastopajočih | |
Vodja turnirja | Mitja Gradišnik |
Pomočnik vodje | |
Predstavnik organizatorja | |
Glavni sodnik |
Prosimo, da vse vaše prijavljene opozorite na dosledno spoštovanje vseh predpisov, ukrepov in priporočil na področju športa ter si zagotovijo vsa potrebna dokazila!
Tekmovalci se morajo pred tekmovanjem testirati na virus SARS-CoV-2 s hitrim antigenskim testom (test
HAG) oziroma testom z metodo verižne reakcije s polimerazo (test PCR) – test ne sme biti starejši od 48 ur.
Tekmovalcem testiranja ni treba opraviti, če:
– imajo dokazilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazujejo, da je od prejema drugega odmerka cepiva
proizvajalca Biontech/Pfizer preteklo najmanj sedem dni ali proizvajalca MODERNA najmanj 14 dni, oziroma
od prejema prvega odmerka cepiva proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni,
– imajo dokazilo o pozitivnem rezultatu testa HAG ali testa PCR, ki je starejši od 21 dni, vendar ne starejši od
šest mesecev, ali
– imajo potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev.
Bližnjice
Rezultati turnirja:
Uvrstitev | Ime | Klub |
---|---|---|
1. | Miha Vičič Šnajdar | BK Bistrc |
2. | Maks Benko | Biljard klub Direkt |
3. | Blaž Rus | Biljard klub Direkt |
3. | Maj Badovinac | Biljard klub Direkt |
5. | Alex Kovačec | Biljard klub Devetka Maribor |
5. | David Gradišnik | Biljard klub Direkt |
7. | Alex Rojko | Biljard klub Gomes |
7. | Svit Pavlinjek | Biljard klub Direkt |
Seznam prijavljenih
Pozicija | Ime | Klub |
---|---|---|
1 | Alex Kovačec | Biljard klub Devetka Maribor |
2 | Maj Badovinac | Biljard klub Direkt |
3 | Maks Benko | Biljard klub Direkt |
4 | David Gradišnik | Biljard klub Direkt |
5 | Svit Pavlinjek | Biljard klub Direkt |
6 | Blaž Rus | Biljard klub Direkt |
7 | Alex Rojko | Biljard klub Gomes |
8 | Miha Vičič Šnajdar | BK Bistrc |