Državno prvenstvo v devetki - člani

Začetek turnirja: 08.05.2021 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 07.05.2021 do 16:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega eliminacije z izločilno skupino najboljših osem
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci BZS
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
2. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
3. Ana Gradišnik BK Bistrc
3. Simon Tomažič BK Bistrc
5. Bojan Uljan BK Bistrc
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
5. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
9. Blaž Kolenc Biljard klub Break
9. Maks Benko Biljard klub Direkt
9. Sašo Mežek Biljard klub Break
9. Tomaž Varvaris Biljard klub Break
13. Boštjan Obid BK Bistrc
13. Dejan Arnavtovič Biljard klub Break
13. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
13. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
17. Marjan Bratič Biljard klub Break
17. Rok Količ Zavod Advantis Premium
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Break
17. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Dejan Arnavtovič Biljard klub Break
2 Tomaž Benedičič Biljard klub Break
3 Marjan Bratič Biljard klub Break
4 Blaž Kolenc Biljard klub Break
5 Sašo Mežek Biljard klub Break
6 Tomaž Varvaris Biljard klub Break
7 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
8 Maks Benko Biljard klub Direkt
9 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
10 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
11 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
12 Matjaž Erčulj Biljard klub Gomes
13 Ana Gradišnik BK Bistrc
14 Boštjan Obid BK Bistrc
15 Simon Tomažič BK Bistrc
16 Bojan Uljan BK Bistrc
17 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
18 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
19 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
20 Rok Količ Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
7965
Mitja Gradišnik
6665
Simon Tomažič
3765
Klemen Gradišnik
3535
Ana Gradišnik
3190
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
1250
Kristijan Nikl
1230
Sašo Mežek
1035
Rok Količ
760
Boštjan Obid
700
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Branislav Rojko
1445
Alex Kovačec
1395
Blaž Rus
1390
Maks Benko
1190
Luka Zorman
825
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2530
Blaž Rus
2485
David Gradišnik
2025
Alex Kovačec
1870
Ivan Kretov
1820
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije