Državno prvenstvo v devetki - člani

Začetek turnirja: 02.12.2023 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina devetka
Lokacija
Rok za prijavo 01.12.2023 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci, državljani Slovenije
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
2. Maks Benko Biljard klub Direkt
3. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
3. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
5. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
5. Bojan Uljan BK Bistrc
5. Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
5. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Bor Verščaj Biljard klub Hipodrom
9. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
9. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
9. Rok Količ Biljard klub Direkt
13. Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
13. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
13. Matej Dakol Zavod Advantis Premium
13. Robert Rednak Biljard klub Direkt
17. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
17. Blaž Rus Biljard klub Direkt
17. Boštjan Obid BK Bistrc
17. Janez Lavrič Biljard klub Pik Celje
17. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
17. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
17. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
25. David Gradišnik Biljard klub Direkt
25. Edvard Ramšak Biljard klub Gomes
25. Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
25. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
2 Maks Benko Biljard klub Direkt
3 David Gradišnik Biljard klub Direkt
4 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5 Rok Količ Biljard klub Direkt
6 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
7 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
8 Robert Rednak Biljard klub Direkt
9 Blaž Rus Biljard klub Direkt
10 Edvard Ramšak Biljard klub Gomes
11 Joško Kuhelj Biljard klub Hipodrom
12 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
13 Bor Verščaj Biljard klub Hipodrom
14 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
15 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
16 Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
17 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
18 Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
19 Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
20 Janez Lavrič Biljard klub Pik Celje
21 Boštjan Obid BK Bistrc
22 Simon Tomažič BK Bistrc
23 Bojan Uljan BK Bistrc
24 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
25 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
26 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
27 Matej Dakol Zavod Advantis Premium
28 Klemen Šorak Zavod Advantis Premium
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
3755
Matjaž Erčulj
2710
Maj Badovinac
2415
Miha Vičič Šnajdar
2375
Boštjan Satler
2355
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleš Mandič
1140
Svit Pavlinjek
935
Aleksander Raišič
930
Miha Zajc
615
Matjaž Kozamernik
535
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1270
Peter Drame
1260
Tomaž Varvaris
1110
Andrej Hribljan
855
Stane Jelačin
665
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
2270
Svit Pavlinjek
2070
David Gradišnik
1455
Tristan Šulek
1415
Blaž Rus
1180
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije