Državno prvenstvo v devetki - člani

Začetek turnirja: 18.06.2022 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina devetka
Lokacija Biljard klub Ljubljana
Rok za prijavo 17.06.2022 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem dvojnega repasaša z izločilno skupino najboljših
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci, slovenski državljani
Prijavnina
Kako se prijaviti Preko kluba na tekmovanja@biljardna-zveza.si
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Denis Kragolnik Biljard klub Celje
2. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
3. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
3. Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5. Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
5. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
5. Maks Benko Biljard klub Direkt
5. Simon Tomažič BK Bistrc
9. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
9. Bojan Uljan BK Bistrc
9. Gorazd Žužek Klub biljardistov Ljubljana
9. Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
13. Blaž Rus Biljard klub Direkt
13. Daniel Urbanija Biljard klub Fit-Fit
13. Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
13. Luka Jerina Biljard klub Direkt
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
17. Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
17. Robert Rednak Biljard klub Direkt
17. Rok Količ Biljard klub Direkt
17. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
17. Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
17. Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
25. Andrej Tajhman Biljard klub Gomes
25. David Slaček Biljard klub Gomes
25. Janez Kočar Biljard klub Osmica
25. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Denis Kragolnik Biljard klub Celje
2 Maks Benko Biljard klub Direkt
3 David Gradišnik Biljard klub Direkt
4 Mitja Gradišnik Biljard klub Direkt
5 Luka Jerina Biljard klub Direkt
6 Rok Količ Biljard klub Direkt
7 Kristijan Nikl Biljard klub Direkt
8 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
9 Robert Rednak Biljard klub Direkt
10 Blaž Rus Biljard klub Direkt
11 Daniel Urbanija Biljard klub Fit-Fit
12 Aleš Kokalj Biljard klub Gomes
13 David Slaček Biljard klub Gomes
14 Andrej Tajhman Biljard klub Gomes
15 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
16 Marjan Lesar Biljard klub Ljubljana
17 Tomaž Varvaris Biljard klub Ljubljana
18 Tomaž Benedičič Biljard klub Osmica
19 Janez Kočar Biljard klub Osmica
20 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
21 Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
22 Simon Tomažič BK Bistrc
23 Bojan Uljan BK Bistrc
24 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
25 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
26 Matej Kovač Klub biljardistov Ljubljana
27 Žiga Kovač Klub biljardistov Ljubljana
28 Gorazd Žužek Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Denis Kragolnik
7645
Matjaž Erčulj
5595
Mitja Gradišnik
4710
Maks Benko
4400
Ana Gradišnik
3695
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2845
Miha Vičič Šnajdar
2165
Boštjan Obid
1235
Klemen Šorak
995
Davor Polak
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
1685
Blaž Rus
1650
Marjan Bratič
1620
Rok Količ
1325
Svit Pavlinjek
1160
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
1000
Maj Badovinac
485
Svit Pavlinjek
450
Blaž Rus
375
Miha Vičič Šnajdar
335
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije