Državno prvenstvo v mednarodni osmici - člani

Začetek turnirja: 30.03.2024 ob 10:00
Tip turnirja Državno prvenstvo
Disciplina mednarodna osmica
Lokacija Biljard klub Direkt
Rok za prijavo 29.03.2024 do 12:00h
Sistem tekmovanja Sistem repasaža z k.o. fazo
Pravica do nastopa Vsi licencirani tekmovalci, slovenski državljani
Prijavnina
Kako se prijaviti Prijave preko kluba
Nagrade
Št. nastopajočih
Vodja turnirja Mitja Gradišnik
Pomočnik vodje
Predstavnik organizatorja
Glavni sodnik

Bližnjice

Rezultati turnirja:

Uvrstitev Ime Klub
1. Maks Benko Biljard klub Direkt
2. Maj Badovinac Biljard klub Direkt
3. Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
3. Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
5. Boštjan Obid BK Bistrc
5. Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
5. Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
5. Robert Adžič Biljard klub Celje
9. Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
9. Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
9. Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
9. Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
9. Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
9. Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
9. Mitja Kragelj BK Bistrc
17. Aleš Mandič Biljard klub Osmica
17. Bojan Uljan BK Bistrc
17. Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
17. Boris Doberšek Biljard klub Direkt
17. Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
17. David Gradišnik Biljard klub Direkt
17. Dejan Svetličič Biljard klub Devetka Maribor
17. Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
17. Rok Količ Biljard klub Direkt
25. Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
25. Aljoša Zaplotnik Biljard klub Direkt
25. Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
25. Dominik Steržaj Biljard klub Direkt
25. Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
25. Peter Drame Biljard klub Pik Celje
25. Tonja Zaplotnik Biljard klub Direkt
33. Davor Polak Biljard klub Hipodrom
33. Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
33. Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana

Seznam prijavljenih

Pozicija Ime Klub
1 Robert Adžič Biljard klub Celje
2 Aleš Pečečnik Biljard klub Devetka Maribor
3 Boštjan Satler Biljard klub Devetka Maribor
4 Dejan Svetličič Biljard klub Devetka Maribor
5 Maj Badovinac Biljard klub Direkt
6 Maks Benko Biljard klub Direkt
7 Boris Doberšek Biljard klub Direkt
8 Maksim Doberšek Biljard klub Direkt
9 David Gradišnik Biljard klub Direkt
10 Rok Količ Biljard klub Direkt
11 Matjaž Kozamernik Biljard klub Direkt
12 Mitja Kragelj Biljard klub Direkt
13 Svit Pavlinjek Biljard klub Direkt
14 Dominik Steržaj Biljard klub Direkt
15 Aljoša Zaplotnik Biljard klub Direkt
16 Tonja Zaplotnik Biljard klub Direkt
17 Aleksander Mavrič Biljard klub Gomes
18 Kristijan Husič Biljard klub Hipodrom
19 Davor Polak Biljard klub Hipodrom
20 Bor Vrščaj Biljard klub Hipodrom
21 Marjan Bratič Biljard klub Ljubljana
22 Matjaž Erčulj Biljard klub Ljubljana
23 Tristan Šulek Biljard klub Ljubljana
24 Blaž Kolenc Biljard klub Osmica
25 Aleš Mandič Biljard klub Osmica
26 Aleksander Raišič Biljard klub Osmica
27 Peter Drame Biljard klub Pik Celje
28 Peter Fijavž Biljard klub Pik Celje
29 Mitja Kragelj BK Bistrc
30 Boštjan Obid BK Bistrc
31 Bojan Uljan BK Bistrc
32 Miha Vičič Šnajdar BK Bistrc
33 Matej Brajkovič Klub biljardistov Ljubljana
34 Franci Čučnik Klub biljardistov Ljubljana
35 Miha Zajc Klub biljardistov Ljubljana
Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Maks Benko
2535
Maj Badovinac
1495
Matjaž Erčulj
1415
Roberto Bartol
1200
Svit Pavlinjek
915
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Aleksander Raišič
510
Aleš Mandič
370
Svit Pavlinjek
310
Martin Lampret
245
Matej Brajkovič
215
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Marko Hočevar
1090
Peter Drame
885
Tomaž Varvaris
725
Dejan Arnavtovič
455
Stane Jelačin
410
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Maj Badovinac
835
Tristan Šulek
680
Svit Pavlinjek
580
Blaž Rus
405
David Gradišnik
405
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije