9. March, 2020

Blaž Rus mladinski državni prvak v osmici

V soboto, dne 7. 3. 2020 se je v prostorih biljardnice Direkt odigralo mladinsko državno...

preberite več
0
0
Balkan tour (Podgorica) - M. Gradišnik tretji 3. March, 2020

Tekom vikenda (29. 2. - 1.3) je v Podgorici, Črni gori potekalo prvo tekmovanje prestižne lige...

0
Alex Kovačec prvak tretje lige, Jožko Marinko prvak seniorjev! 3. March, 2020

V soboto, dne 29. 2. 2019 sta na isti dan ločeno potekala turnirja III. lige kot tudi...

0
Uspešen vseslovenski dan študentskega biljarda 28. February, 2020

V sredo 26. 2. smo v treh vzporednih turnirjih v Ljubljani, Mariboru in Luciji spremljali...

0
Blaž Rus najboljši 25. February, 2020

Na pustno soboto, dne 22. 2. 2020, se je v prostorih biljardnice Break, Kranj, odvil 2. turnir...

0
Roberto Bartol zmagovalec prvega OP mesta Kranj 24. February, 2020

V soboto 15. 2. in nedeljo 16. 2. 2020 se je v Biljardnici Break v Kranju odvil prvi biljardni...

0
2. Vseslovenski dan študentskega biljarda 19. February, 2020

26. 2. bomo ponovno priredili brezplačne turnirje za študente v vseh treh univerzitetnih...

0
Slaček državni prvak tretjič zapored 14. February, 2020

Zveza paraplegikov Slovenije in Biljadna zveza Slovenije sta 13. februarja 2020 pripravila 11....

0
Prva liga začela sezono - K. Gradišnik prvi 9. February, 2020

V soboto, dne 8. 2. 2020, se je v prostorih biljardnice Direkt odigralo še zadnje tekmovanje...

0
Druga liga začela s tekmovanji - Uljan najboljši! 3. February, 2020

V soboto, dne 1. 2. 2020, se je v biljardnici Direkt odigral 1. krog II. slovenske lige....

Lestvice
MESTO
IME
TOČKE
Matjaž Erčulj
4405
Mitja Gradišnik
3540
Klemen Gradišnik
2845
Jurij Potočnik
2465
Simon Tomažič
1955
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Bojan Uljan
830
Kristijan Nikl
760
Sašo Mežek
640
Rok Količ
630
Domen Šinkovec
440
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1330
Blaž Rus
1135
Maks Benko
860
Branislav Rojko
855
Samir Mahmutović
680
Ogled celotne lestvice »
MESTO
IME
TOČKE
Alex Kovačec
1620
Blaž Rus
1525
David Gradišnik
1275
Ivan Kretov
1170
Maks Benko
860
Ogled celotne lestvice »
izdelava spletne strani Copyright © 2013 Biljardna zveza Slovenije